Yazılım Atölyesi

Masa üstü, web ve mobil yazılım geliştirme, yazılım süreçlerini yönetme, yazılım araçlarını kullanma becerilerini arttıran eğitsel faaliyetler

Son yıllarda teknoloji alanında çok büyük değişimler yaşarken buna paralel olarak da yazılım programlama dilleri ve yazılım geliştirme araçlarında da çok büyük değişimler yaşanmaktadır. Teknolojiyi kullanmak ve yönetmek için en önemli araç “yazılım”dır.

Yazılım alanındaki gelişim sürecini takip etmek için sürekli güncel kalmak ve başkalarının deneyimlerinden faydalanmak çok önemlidir. Yazılım süreçlerinde çalışanların çok yoğun tempoda ve işine konsantre halinde çalışırlar. Kabul etmek gerekir ki, yoğun tempo ve işe konsantre olunan durumda yazılım alanındaki gelişmeleri takip etmek oldukça zordur. Biz, yazılım alanında gelişmeleri takip edip, son gelişmeleri ve güncel bilgileri deneyimlere dayandırarak atölye çalışmalarımızda sizlere anlatarak, yazılım süreçleriniz de “yol arkadaşlığı” yapıyoruz.

Yazılım atölyemizde, programlama dilleri, yazılım geliştirme süreçleri ve yazılım araçları ile ilgili konu ve proje bazlı atölye çalışmaları yapmaktayız.

Yazılım atölyesinde kuruma özel olarak, mobil ve web uygulamaları geliştirilmektedir.