Dijital Dönüşüm Eğitimleri

Tüm Dijital Dönüşüm Eğitimleri

Dijital Çağda Satış Teknikleri

Geleneksel satış ve dijital satış teknikleri birlikte kullanıldığında zaman rekabet avantajı elde edilecektir.

Dijital Çağda Yöneticilik

Eğitim,“ profesyonel yönetim becerilerini “ geliştirmek, liderlik niteliği kazandırmak için tasarlanmıştır.

Dijital Liderlik Strateji Taktik ve Araçlar

Dijital bozulmaları tespit etme, dijital strateji oluşturma, eylem planı yapma ve dijital performansı ölçme konusunda farkındalık ve beceri kazandırmak…

Dijital Pazarlama

Eğitimde  pazarlamanızı internet ve sosyal medyayı kullanarak nasıl değiştireceğinizin yolları gösterilecektir.

Linkedin ile İşinizi Yönetin

Profesyoneller İçin Linkedin Atölyesi, ulusal ve uluslararası örneklerin ve Linkedin’in gücünü ve fırsatlarını işinizde en iyi şekilde kullanmanız için tasarlanmıştır.

Dijital Dönüşüm ve Endüstri 4.0

Endüstri 4.0’ın temel dinamiklerini anlamak, fabrikaları nasıl değiştirdiğini anlamak, ortaya çıkardığı yeni meslekleri öğrenmek ve kişi / kurum olarak Endüstri 4.0 yol haritasını oluşturmak.

Facebook ile İşinizi Yönetin

Facebook pazarlamasını kullanarak, ürün ve hizmetlerinizi geniş kitlelere duyurarak, işinizi nasıl büyüteceğinizin yöntem ve taktiklerini ulusal ve uluslararası örneklerle anlatılacaktır.

İnstagram ile İşinizi Yönetin

İşletmeler pazarlama aracı olarak kullanmak için İnstagram’a akın etmeye başladı ve Facebook’a ait olduğu için artık Facebook işletme sayfanızı kullanarak Instagram’a gönderilen reklamlarınızı çalıştırabilirsiniz.

WordPress ile Kendi Websiteni Kendin Yap

Temel WordPress ve internet bilgisi vermek, kurulum ve kullanım kolaylıklarını öğretmek, güvenlik ayarlarını yapabilecek düzeye gelmelerini sağlamaktır.

Online Ortamlarda Müşteri Bulma

Tüketiciler ürün ve hizmet alırken internetten araştırma yapıyorlar.  İnternette ürününüzü nasıl, nerede konumlandırmanız ve internet kullanıcısının dikkatini çekecek stratejileri bilmeniz gerekiyor.

Personel Alımında Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi

Bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de her yaş grubu sosyal medya kullanmaktadır. Türkiye’de nitelikli elamana ulaşma ve işe alım süreçleri, özenli çalışma gerektirmektedir…

Sosyal Medya Yönetimi Eğitimi

Twitter, Facebook, LinkedIn , Youtube , Instagram, Pinterest ve G + gibi tüm sosyal medya siteleri bekleyen binlerce müşteri var !!

Stratejik, Dönüşümcü ve Yenilikçi Liderlik

Katılımcıların, günümüzün şartlarını ve gelecek eğilimlerini sağlıklı biçimde yorumlayıp, liderlik yetkinlik ve tutumlarını stratejik, dönüşümcü ve yenilikçi kılmalarını sağlamayı hedefleyen bir eğitimdir.

Turizm Sektörü İçin Sosyal Medya Pazarlama

İnternet kullanıcılarının %80’ kalacak yerler için otellerin websitelerine veya üçüncü parti websitelere bakıyorlar. Bu kişiler, otelleri, odallarını, kalacak yerleri araştırıyorlar ve satın alıyorlar.